Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

 

Alanya Travesti İlanları

  • Listelenmiş: 6 Eylül 2022 20:33
  • Süre sonu: 628 days, 5 hours
Alanya Travesti İlanları - Resim 1

Açıklama

Sonunda Antalya Alanya Travesti Numaraları Servisimiz Açıldı

Herkese merhabalar biz bu yazımızda sizlere kusursuz hizmet sunacak olan bu hatunlardan bahsetmek isteriz. Saplı hatunlar kategorisinde yer alan bu birbirinden güzel kızlar, sizlere hem takacak hem de kendilerine taktırarak zevke yolculuk yaptıracaklar.

Kendinizi onların kollarına bırakmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Bu durumdan onlar kadar siz de hoşnut kalabilirsiniz. Siteciniz olarak ben hiç denemedim ama bu tarzda ilanlar da almaya başladıktan sonra bu tarz şeyler yazmam garibinize artık gitmemeli.

Yaşamak ve yaşatmak söz konusu olduğunda zevkler inanın bana hiç tartışılmıyor. Ben bir çok yorumdan ve mevzu bahis internet sitesinden edindiğim bilgiler eşliğinde sizleri canı gönülden kırdığımı fark ettim. Bazı yazılarımda siz abazan ibnelere çok ciddi hareketler edebiliyorum. Bu saatte bu yazıları yazarken kendinize bir sorun ben bu raddeye gelecek ne yaptım.

Alanya Yeni Travesti Numaraları

Benim sana sunduğum bu ismini gördüğünde kafanda, müthiş bir bedeni hayal etmeni istiyorum. Seni zevkten zevke sürükleyecek, göğüsleri iri, kalçası geniş ve yuvarlak bir Antalya travesti hatun gelmeli. Hadi diyelim ki şu an baktığın ilan bu tanıma uymuyor. Elini korkak alıştırmadan bir sonraki ilana bakıyorsun kadın bildiğin şişman, ne sağlam bir muamelesi var ne de sana benim verebileceğimden fazlası. Bu tarz meslektaşlarımın mabatlarına eşekler girsin istiyorum. Başka türlü bu işin içinden çıkabileceğimizi sanmıyorum, çünkü itiraf etmem gerekir ki akıllanmaz onlar. Bu sitemimden sonra bana dönecek olursak, Ben Alanya kendi evinde görüşen travesti partneriniz olarak burada size sunduğum fotoğraflar ortadadır.

Son derece ateşli olduğumu düşünerek, büyük bir istekli bu resimleri çektim ve karşında duruyorum. Sınırlar, kurallar nedir bilmeden hunharca sevişmeye, ilişkiler yaşamaya uygunsan hemen beni aramalısın. Tercihen kendi yerimde görüşen bir hatun olsam da, Alanya otele gelen travesti olarak muamele çekiyorum. Lakin az da olsan birçok hususta zaten taviz göstermesini öğreniyorsun.

Bir kadına ya da travestiye nasıl davranacağını bilen, elit ve sürprizlere açık beylerin bana ulaşmalarını tercih ediyorum. Bu konuda yanılmadığımı bana kanıtladığınız için de teşekkür etmek isterim.

 

937 Toplam Görüntülenme, 1 Gün

  

Liste Kimliği: 1486317a70fb0b40

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın

error: Hırsızlık İyi Bir Şey Değil